KONST / Litografier / Litografi 15812043
nr 1581 2043
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad, Bellman, bladets mått: 28x42 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:47:51
27/11 17:51:23
100 kr
27/11 18:52:52